Відеозйомка ранку нареченої Дрогобич

Сценарій для весільного фільму, весільного ролика

Підготовка до весілля йде повним ходом, пора подбати і про весільну відеозйомку.
Класний весільний відеофільм як ніщо інше дозволить Вам знову і знову переживати казкові миті Вашого весілля. Багато в чому його якість буде залежати саме від сценарію, який залежить від вашої фантазії, адже може бути більш індивідуальним або шаблонним. Найпоширеніший шаблон весільного фільму виглядає приблизно так:

Вдома у нареченої
Оператор знімає кімнату нареченої, її дитячі фотографії, малюнки, іграшки, книги, а потім показує подорослівшу прекрасну, але схвильовану дівчину в білому платті, навколо якої метушаться подруги і родички.

Вдома у нареченого
Схожу структуру має і зйомка в будинку нареченого. Камера захоплює речі, які можуть охарактеризувати молоду людину: книги, гітара, футбольний м’яч. На плівці також відображаються моменти очікування і легкого хвилювання, коли наречений закінчує останні приготування, дивиться на годинник, закурює цигарку.

Викуп
Обов’язкова традиція, без якої і весілля не весілля. Хороша зйомка тут багато в чому залежить від організаторів викупу, якими, як правило, є свідки. Якщо вони зможуть провести його весело і динамічно, то і кадри вийдуть чудовими.

РАГС
Святкова частина, під час якої молоді розписуються, обмінюються кільцями, цілуються і виходять з РАГСу законним подружжям, як правило, монтується в кліп. Ключові моменти розбавляються кадрами з падаючими пелюстками троянд, особами розчулених рідних і т.д.

Вінчання
Вінчання — це урочиста церемонія, найчастіше відбувається після офіційної реєстрації шлюбу. Вона теж є для багатьох обов’язковою і яскравою частиною весілля.

Прогулянка
Прогулянка також часто монтується в кліп, в якому під красиву музику молодята неспішно гуляють на лоні природи, позують у пам’яток, катаються на човні або каруселі.

Банкет
На банкеті весільний оператор обов’язково знімає зустріч молодят в ресторані, хліб-сіль і вітання від батьків, перший тост, перше «Гірко!» І перший танець щасливої ​​пари. Нерідко відеооператор просить кожного гостя сказати на камеру свої побажання. Звичайно ж, не залишаться без уваги веселі весільні конкурси та розіграші, а також традиційне кидання весільного букета і підв’язки нареченої

Фінальна сцена
Обов’язковою для весільного фільму є фінальна сцена. Вона може являти собою феєрверк, зроблений за допомогою комп’ютерної графіки, або слова подяки від молодих родичам і всім гостям свята.

Індивідуальний сценарій, на відміну від шаблонного, розробляється для кожної окремої пари і розрахований на фільм, витриманий в якомусь певному стилі. Який би вид сценарію для весільного фільму Ви не обрали, обов’язково співпрацюйте з відеооператором, прислухайтеся до його порад і підказок. Але в той же час без сорому пропонуйте свої ідеї. В такому випадку відео з Вашого весілля стане самим незвичайним і найулюбленішим вашим фільмом. В незалежності, який саме сценарій виберете Ви нехай весілля буде яскравою і незабутньою.

Поділись сторінкою у :