Весільний відеооператор Феоктістов Олег

тел. 097-945-73-81

 

Лайфак від купідон.com.ua про постановочне весільне відео

Як підготувати сценарій для відеозйомки весілля

Весілля, без сумнівів, дуже важливий день в житті молодят. Це день створення нової сім’ї, найбільше свято любові і життя. І не дивно, що і наречений, і наречена хочуть, щоб день весілля був ідеальним в усіх відношеннях. Коли банкетний зал замовлений і оформлений, весільна церемонія продумана до дрібниць, домовленість з фотографом є — час подбати про відеозйомку.
Щоб в результаті у Вас вийшло гарне весільне відео, весільні фахівці радять підготувати сценарій для відеозйомки весілля. Що ж мається на увазі під загадковим словом «сценарій»? І хто його пише або придумує? Для зручності розділимо на два варіанти: варіант перший — це сценарій Вашого весільного дня (з ранку до вечора), розписаний для фото- та відеозйомки. Варіант другий — це сценарій для ігрового фільму, який передбачає додаткові зйомки в окремий день — до або після вашого основного весільного дня.

Перший варіант не передбачає якогось закрученого сюжету. Ви можете просто розписати Ваш день, вказуючи місце Вашого перебування, приблизні дії і час. Наприклад, з семи до дев’яти ранку — збори нареченої, квартира нареченої; з дев’яти до десяти — приїзд нареченого і викуп; з десяти до дванадцяти — прогулянка в парку і т.д. Так буде легше і Вам, і відеооператору! Збори нареченої, викуп, розпис в РАЦСі, а також святкування в ресторані — це репортажна зйомка. А ось на прогулянці цілком можливі і доречні (за бажанням молодих) постановочні моменти — для більш красивої та оригінальної картинки. Зрозуміло, такі моменти варто заздалегідь обговорити не тільки з фотографом, а й з відеооператором! Якщо пара хоче ігрові моменти то їх треба ретельно продумути з фотографом і відеооператором, підбираються аксесуари і бутафорія, яку потрібно заздалегідь купити і взяти з собою. Відзначимо також, що мета будь-якої бутафорії — розслабити пару, викликати щирі і непідробні емоції, які якраз і забезпечать барвистість і красу відео. Зйомка банкету — це перш за все якісний репортаж, і для того, щоб він був якісним, весільний відеооператор повинен зв’язатися з тамадою, щоб обговорити деякі організаційні моменти.

Другий варіант — це сценарій для ігрового фільму, який передбачає дуже багато «постановочних» моментів і епізодів. А у Дрогобичі чи Трускавці є багато місць де це можна реалізувати! У такий фільм можуть увійти ключові епізоди репортажної зйомки вашого весільного дня — проте все істинно ігрові, «акторські» речі знімаються в інший день — або до і тоді його, фільм, можна показати гостям як елемент розваги або вже після весілля! Якщо ж у Вас є бажання, можете використовувати сюжет якогось відомого фільму або ж розіграти улюблену сцену з нього. Такого плану весільні фільми виглядають дуже яскраво і оригінально. Але, поспішаємо Вас запевнити в тому, що весільне відео навіть без креативного сюжету, яке просто добре продумано і якісно знято, буде не менше барвистим! Потрібно тільки бажання створити гарну пам’ять про прекрасний день весілля і щиру насолоду святом.

Поділись сторінкою у :