Павло та Вероніка love story місто Стрий

Хочу поділитися з Вами love story чудової та позитивної пари Павла та Вероніки у Стрию. Вийшли цікаві кадри і ми всі разом, чекаємо на їхнє весілля. Ви також можете замовити відеозйомку Вашої Love Story за тел. 097-945-73-81

І як завжди наш маленький лайфак.

Сьогодні ми поговоримо про те, як зберегти весільну сукню в день весілля.

Перш за все хотів би сказати, що так, відооператор постараєтсья зберегти ваші спогади у найменших деталях і те яку сукню ви мали на весіллі буде дуже важливо, тому тереба ще до весілля правильно підійти до цього питання бо напевно, багато наречених мріють зберегти свою весільну сукню як реліквію в сім’ї, щоб потім відкривши її і торкунвшись її перглядаючи весільне відео відчути з нову ті емоції які вас супроводжували. Але як це зробити? Під час свята всяке може трапитися. Наречена ризикує забруднитися або порвати поділ наряду. Щоб ваше плаття відмінно виглядало в день весілля і навіть після, ми підготували кілька Лайфхаків і готові ділитися з вами.

До весілля

Якщо ви вже визначилися з весільним платтям, не поспішайте забирати його з салону. Нехай зберігається у них до дня весілля. Інакше великий ризик, що ви захочете приміряти його не раз і не два перед весіллям. Самі того не бажаючи, можете зіпсувати своє вбрання.
Перед тим як все-таки забрати плаття додому, ретельно перевірте всі замки, ґудзики мереживо і обов’язково поділ. У разі, якщо плаття нове, то поділ буде ідеально чистим і неушкодженим, а якщо його вже носили, ви відразу помітите витерті місця.
Розпитайте у консультанта подробиці про догляд за сукнею. Який матеріал, як краще прати і чи можна гладити праскою. Іноді трапляється, що наречена, вирішивши погладити плаття перед весіллям, пропалює його праскою.
Перевозите плаття тільки в чохлі. Найкраще підходить чохол, який виготовлений з бавовни. Однак якщо ви купили плаття в коробці, обов’язково розгорніть його дома.

Під час весілля

В день весілля сукні часто загрожують випивка і їжа. Намагайтеся під час банкету не пити червоного вина, такі плями складно вивести. Коли їсте, застеляє коліна серветкою і будьте максимально уважні.
Якщо вам допомагають надіти плаття подружки, переконайтеся щоб вони ретельно вимили руки. Інакше вони можуть забруднити або порвати наряд кільцями, самі того не бажаючи. Звичайно на весільному відео це можна якось прикрити або відретушувати але…
При надяганні сукні також стежте за тим, щоб не забруднити його косметикою. Накрийте обличчя серветкою, тоді наряд точно не постраждає.
Якщо ви все-таки забруднили плаття, не прагніть самостійно вивести плями. Не тріть тканину, так ви лише зашкодить її. Краще після свята занесіть в хімчистку і обов’язково збережіть бирку, де вказано склад тканини.

Після весілля

Не можна зберігати плаття в поліетиленовому чохлі. Він підходить тільки для транспортування. Рекомендуємо використовувати бавовняний чохол. Він пропускає повітря, але оберігає плаття від попадання пилу. Обов’язково підвісьте наряд у вертикальному положенні. Пишні сукні добре зберігати складеними в коробці. Не можна одягати сукню на металеву, дерев’яну або пластикову вішалку. Обов’язково укрийте її бавовняним чохлом так, щоб жодна частина сукні не торкалася безпосередньо до вішалки.
Якщо ви зупинили свій вибір на коробці, то зверніть увагу, що не можна використовувати коробку зі звичайного картону. Замовте спеціальну коробку для зберігання сукні. Її можна замовити в інтернеті або придбати в салоні разом з сукнею.
Коли укладаєте плаття в коробку, використовуйте рукавички. Всі складочки перекладіть спеціальної цигарковим папером, і щороку міняйте їх, тоді на плаття не буде заломів.
Скористайтеся кульками проти молі. Міняйте їх кожних 3 місяці.
Зберігайте плаття в темному і сухому приміщенні, яке регулярно провітрюється. Ідеальна температура для зберігання 18-19 градусів. Обов’язково зніміть всі металеві елементи. Після весілля Якщо ви не пошкодуєте своїх сил і часу, то плаття навіть через багато років буде виглядати, як нове. Термін зберігання законсервованої сукні становить 50-70 років. Але найголовніше те, що ця річ означає для вас. Діставши його з коробки і передевляючись ваше весільне відео після багатьох років спільного життя, ви знову відчуєте все ті емоції, які пережили в день весілля.

І на останок не забудьте замовити відооператора на ваше весілля  у Стрию за тел. 097-945-73-81

Поділись сторінкою у :