Весільна відеозйомка Самбір відеооператор на весілля

Як підбирається музика і пісні для весільного кліпу

Весільний відеофільм — це відеокліп тривалістю 3-5 хвилин. Сьогодні цей формат монтажу весільного відео дуже популярний, оскільки є лаконічним і барвистим «описом» всього дня весілля. Зазвичай, в трьох з половиною хвилинах дуже яскраво і цікаво показано все найважливіше. Такий відеокліп може зацікавити не тільки Вас і Ваших родичів, близьких і друзів, а й сторонніх людей.

Правильна музика — одина із запорук успішного створення весільного кліпу. Адже вона входить в число тих емоційних компонентів, які створюють той чи інший настрій при перегляді відео. Музика супроводжує нас у житті, тим самим наділяючи позитивними або негативними асоціаціями. Так, наприклад, одна музика у когось буде асоціюватися з приємними спогадами, але в той же час у інших вона буде викликати негативні емоції. Нерідко молодята приносять режисерові монтажу весільних фільмів свою улюблену музику і просять зробити монтаж кліпу саме під цю мелодію.

Але ж улюблена музика — це знайомі всім хіти. І чим відоміша пісня, тим у більшої кількості людей вона може викликати неоднозначні емоції. І якщо пара хоче підібрати музику до свого кліпу самостійно, краще вибрати не супер-хіт, а мелодію, яка може мати особливе значення для пари. Також важливо враховувати динаміку колекції пісень. У кожної пари є свій власний ритм. Хтось більш спокійний і романтичний, а хтось, подібно сангвинику, не може ні секунди стояти на місці, постійно перебуваючи в русі! І це все потрібно враховувати при виборі музики або пісні для весільного кліпу.

У разі, якщо молодята не віддають перевагу будь-якій конкретній мелодії, відооператор (або режисер монтажу) вибирає мелодію сам, виходячи з поведінки пари на першій зустрічі і зрозуміло з поведінки молодих в їх весільний день. При цьому до зйомки обумовлюються можливі варіанти мелодій — молоді можуть назвати бажаних виконавців і музичні жанри, які їм найбільше подобаються. Весільному відеоаператору важливо також відчути настрій самого весілля, самого свята і органічно «влитися» в це свято, відчуваючи його ритм. При цьому «успішність» зйомки залежить також і від молодят. У них найважливіше завдання: дивитися один на одного, посміхатися тільки один одному, не шукати очима об’єктив камери і «забути» про те, що з Вами поруч весільний відеооператор. Тоді молодята отримають яскраве весільне відео з непідробними і живими емоціями!

Феоктістов Олег весільний відеоопертор у Самборі 097-945-73-81

 

Весільне оформлення кульками, наш маленький лайфак

Весілля — це не звичайне свято. Це день, коли двоє закоханих людей створюють одне ціле і народжується нова сім’я. І від того. наскільки серйозно молодята підійдуть до організації весілля, залежить як і настрій всіх присутніх, так і їх спогади і враження, які залишаються після святкування. Якщо Ви ставитесь питанням, як зробити свято яскравим і незабутнім, то ми можемо запропонувати Вам барвисте і доступне рішення — повітряні кульки. Вони завжди приносять радість і веселість, вони доповнюють святкову атмосферу і викликають посмішки не тільки у дітей, але й у дорослих.

Весільне оформлення кульками — це завжди вдалий вибір і універсальний спосіб прикрасити свято. Шариками можна оформити місце молодят за столом або ж сам стіл, а під стелею ненав’язливо розмістити кульки, надуті гелієм.

Для весільної церемонії можна підібрати унікальне оформлення, наприклад, зробити серця з кульок або ж написати повітряними кульками імена молодят, або якісь Ваші слова, які Ви б хотіли сказати один одному, можливо, це буде любовне послання … Варто також згадати про те, що з повітряних куль можна створювати композиції і фігури. Наприклад, квіти, букети, грона, феєрверки, арки, гірлянди … Тобто весільне оформлення кульками не обмежується прикрасою стелі, столу і стін у весільному залі, що дуже важливо.

А подивіться як це б виглядало на ваших фото або весільному відео.

Самі ж кулі є різних розмірів, форм, кольорів та відтінків. Також повітряні кулі виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, фольговані серця-кульки неодмінно принесуть нотки радості і любові в Ваше свято. До того ж, на кулях можна надрукувати всілякі написи або ж малюнки. При Вашому бажанні, на кулю можуть перенести навіть певне зображення. Завершити свято можна салютом з повітряних куль або ж урочистим запуском їх у небо. Це виглядає не менш барвисто, ніж салюти з піротехнічних виробів, і залишить у Вашій пам’яті найяскравіші враження і тільки позитивні емоції.

Поділись сторінкою у :