Відеозйомка Дрогобич, відеооператор на весілля

І знову наш маленький лайфак на весілля

Як правильно зробити вибір весільного оператора

Весільне фото та відео — кращий спосіб зберегти спогади про Ваш найщасливіший день і через багато років поділитися ними з дітьми та онуками, тому підійти до цього етапу свята потрібно дуже серйозно.

Для якісного відео Вам необхідний професійний відеооператор з усім арсеналом сучасної техніки — штативом, камерою, освітлювальними приладами, світловідбивачами і т.д.

Крім цього необхідно знайти підходяще місце для зйомок. Це може бути музей, парк, садиба, ботанічний сад, міський центр або дах старого будинку.

Втім, місце для зйомок, як і сюжет весільного кліпу можна заздалегідь обговорити з відеоператором. Відео може бути як репортажне і включати уривки різних моментів весілля, так і являти собою креативну історію з оригінальним сюжетом.
При зйомці відео Вас зніматимуть як в повний зріст, так і крупним планом, тому макіяж, зачіска, манікюр і всі найдрібніші деталі повинні бути бездоганні. Постарайтеся розслабитися і вести себе природно під час зйомки, уявіть, що Вам випав унікальний шанс — в один і той же день стати не тільки нареченою, а й актрисою!

Відеооператор на весілля Феоктістов Олег 097-945-73-81

Поділись сторінкою у :