Відеозйомка Love Story

Весільне Love-story в відеоформаті

Сьогодні майже кожен весільний фотограф пропонує на додаток до безпосередньо зйомці весілля ще й зйомку Love-story. Це передвесільна фотозйомка, яка дає можливість молодятам не тільки ближче познайомитися з фотографом, звикнути до думки про те, що за ними весь час стежить об’єктив, а й також зберегти в пам’яті часи Ваших романтичних зустрічей і безтурботних прогулянках. А як на рахунок Love-story в відеоформаті?

Взагалі, що таке Love-story? Адже це буквально «історія кохання». Це може бути просто прогулянка по місту і, свого роду, генеральна репетиція перед зйомкою весільного відео. А можете організувати і постановочне Love-story відео. Кілька репетицій сцен не завадять. Тільки пам’ятайте про безпосередність та щирість Ваших почуттів.

Ми впевнені, що передвесільна відеозйомка буде не менш корисна, ніж передвесільна фотозйомка. Ви зможете просто прогулятися по улюблених місцях в місті, або по якихось важливих для Вас місцях, тримаючись трепетно ​​за руки і згадуючи Ваші перші зустрічі і народження Вашої любові. До романтичними кадрам весільний відеоператор може додати і Ваше інтерв’ю. Адже ніхто не зможе розповісти про історію Вашого кохання краще Вас самих. І, до того ж, можна записати і кілька слів про Ваші хвилювання перед весіллям, про очікування … Головне, не приховувати своїх почуттів, бути максимально щирими і безпосередніми. Повірте, після весілля Вам буде дуже забавно подивитися це відео і це інтерв’ю, і через кілька років це буде не менш цікаво його переглянути, якщо навіть не більше.

Також Love-story можна зробити частиною святкової програми, тобто показати відео гостям на банкеті. Якщо ще й почати історію Вашої любові з дитячих років — то таке відео не залишить байдужим нікого з присутніх в банкетному залі. Адже всі люблять часом згадати минулі часи … Знімаючи Love-story, будь то фотозйомка або зйомка відео, варто завжди намагатися забувати про присутність фотографа або відеограф. Натягнуті посмішки і нещирі погляди відразу видно. Надто награні сцени Вам самим здадуться неприємними. Так що, побільше посміхайтеся і насолоджуйтеся кожною миттю!

Відеооператор Дрогобич Трускавець Стрий Фіоктістов Олег 097-945-73-81

Поділись сторінкою у :