Весільна прогулянка наречених

Весільний відеофільм — незабутні моменти …

Можливо, Ви мріяли стати актрисою і зніматися в гостросюжетних фільмах самих різних напрямків. Мрії збуваються, ніколи не пізно почати будувати нову кар’єру. Тим більше, коли Вам пропонується головна роль в своєму власному весільному відеофільмі …

Дійсно, справжній весільний відеооператор здатний зробити з весільних кадрів справжній кіношедевр, який потім ще довгі роки буде зігрівати Вам душу і серце. Ви можете самі стати сценаристом свого весільного відеофільму, розповісти про сюжетної лінії і стилі відео-розповіді, а вже завданням відеооператора буде зняти усе за затвердженим сценарієм, змонтувати відео, накласти фоновий музичний супровід.

Як бачите, перед весільним відеооператором стоїть складне завдання, і тільки професіонал зможе реалізувати його якісно, ​​на хорошому рівні. Тому постарайтеся зробити правильний вибір на користь того, чи іншого відеооператора. Перегляньте його роботи з попередніх весіль, де він надавав послуги з відеозйомки, наскільки весільний відеофільм продуманий, має чіткий сценарій, а не виглядає просто потоковим відео з весілля. Спеціаліст буде враховуватися все: освітлення, ракурс, вишуканість підбору весільних відеокадрів і виклад відзнятого матеріалу. Весільний відеофільм сьогодні — це дійсно ФІЛЬМ, такий, які зараз ми звикли бачити на екранах наших телевізорів. Сьогодні весільні оператори воліють робити хорошу корекцію, записувати хороший звук, створювати сценарій зйомки, підбирати правильні і красиві місця, що б при перегляді фільму ви повністю змогли перенестися в чудову атмосферу свята.

Пам’ятайте, що весільний фільм дуже добре передає всі моменти головного дня в житті кожної родини, тому наречені повинні самі допомагати створювати в кадрі ту казку, яку вони потім будуть із задоволенням переживати знову і знову.

Головне, це Ваша фантазія і смаки, а відеооператор вже зможе організувати відеозйомку таким чином, що Ваш весільний відеофільм вийде не гірше професійного кліпу, або ж постане у дусі «німого» чорно-білого кіно 20-х років ХХ століття, а може фантастичного екшену або трілеру з хепі ендом ?!

Все у ваших руках.

Поділись сторінкою у :