Відеооператор на весілля у Стрию.

Весільна відеозйомка та все про неї

Весільний відеофільм — це те, що залишиться з Вами надовго, завдяки чому Ви будете знову і знову згадувати і навіть переживати ті хвилюючі моменти і навіть зможете побачити все те, на що не встигли звернути увагу на святі через хвилювання і емоції в святковий день.

Якщо хочете, щоб весільна відеозйомка була якісною, добре змонтована, в готовому варіанті супроводжувалася фоновою музикою і різними спецефектами — варто звернутися до професійного відеооператора у Стрию.
Тут варто мати на увазі, що хороші відеооператори затребувані, тому не втрачайте час і краще зв’яжіться з ним завчасно. При виборі професіонала для весільної відеозйомки, Вам необхідно звернути увагу на декілька важливих моментів:

• Портфоліо! Що б не розповідав вам про себе відеооператор, але тільки його портфоліо, де зібрані приклади його робіт будуть свідчити про нього, як про професіонала. Дайте оцінку творчого підходу, якості відзнятого матеріалу, вдалість ракурсів, сполучуваністю кольорів. До речі, велика кількість ефектів — не завжди добре, можливо під цим ховається невдало відзнятий матеріал ?!

• Дізнайтеся, якою технікою користується відеооператор, виберіть формат відеозапису.

• Обумовлюючи вартість послуг з відеозйомки, відразу домовтеся за час, який відеооператор проведе з Вами: цілий день або тільки окрему частину весілля, наприклад весільний банкет, від цього залежить оплата.

• Потім, коли зрозумієте, що саме цей відеооператор підходить і за ціною послуг, і за своїми професійними навичками, зробіть пару своїх пропозицій і висловіть побажання щодо весільної відеозйомки, як Ви її бачите, яку сюжетну канву бажаєте отримати після обробки відеоматеріалу з весілля.

Хочеться звернути Вашу увагу і на те, що весільний відеофільм буває двох видів:

1. Репортажна — вінчання і реєстрація записуються потоком, потім піддаються невеликої обробці. Часом в такому вже відео відсутнє яскравість, ефектність, що тільки призводить до розчарування від результатів весільної відеозйомки.
2. Постановочні — це означає, що відеооператор з самого початку знає, що за чим має слідувати, яким буде сюжет і будує всю весільну зйомку композиційно, просить молодят повернутися так, покружляти ось так, а гостям піти туди, а тепер перейти сюди. Зрозуміло, що такий варіант може бути вельми обтяжливий і дратувати, хоча по результату вийде цікавий відеофільм про Ваше весілля.
Але справжній професіонал працює відразу з двома методами весільної відеозйомки. Так він не буде, доставляти незручність Вам і гостям, але при цьому грамотно зніме, побудує і складе усе в красиву композиційну лінію.
Нехай кожен момент весільного відео дарує Вам незабутні моменти і змушує Вас переживати знову і знову одні з найсвітліших моментів Вашого життя.

НІ.

Нехай кожен перегляд весільного відео дарує Вам радісні моменти і змушує в n-ний раз згадувати і переживати все по-новому!

P.S.

Відеозйомка проходить не тільки у м.Стрий але і в містах Болехів, Калуш, Тернопіль, Сколе. А весільний відеооператор і фотограф зафіксують все до найменших дрібниць.

Ваш весільний фільм — це унікальний витвір. Ніяких «кліше» і «штампів»! Тільки креативні рішення! Слухайте уважно поради оператора і фотографа в день зйомок і Ви не пошкодуєте.

Замовити відеооператора у Стрию можна за тел.097-945-73-81.

Поділись сторінкою у :