Love Story

Історія кохання – це завжди цікаво і одине з частих запитань до молодят на весіллі: «Як ви познайомилися?». Подробиці знайомства, зародження кохання завжди цікаві гостям.

І як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тим більше, що такі історії часто бувають незвичайними і несподіваними …

David & Ameliya

Cоломія та Тарас

Наша Love Story мабуть схожа на сотню інших, ми познайомились на дискотеці нічого такого здвалось б про що можна зняти фільми, але….

Почуття і перші погляди, саму мить зародженя коханя десь там у середині можна передати по різному і ми теж захотіли розказати саме наші почуття, а не знайомство…

null

Руслан та Марійка

Нам кортіло зняти нашу Love Story, але сюжети з американських фільмів якісь не такі.

Нам пощастило, що відеооператор мав вже достатній досвід, щоб підсказати сюжетну лінію та місце зйомки.

Усе вийшло просто чудово…

Зазвичай відео фільм love story триває не більше п’яти хвилин і є відмінною прикрасою святкового вечора. Він показується під час банкету на великому екрані або плазмі і завжди є несподіваним сюрпризом для родичів і гостей, викликає бурхливе захоплення і овації.

Досвід нашої роботи допомагає розкрити акторські здібності молодят. Кожна людина в душі актор, треба тільки вміти розбудити цю здатність, провести відеозйомку максимально ефективно і комфортно.

Вам буде приємно побачити на обличчях близьких людей здивування і захоплення Вашим талантом.