Відеооператор у Дрогобичі, Трускавці

Лайфак про відеозйомку весільного свята

Чи потрібна професійна весільна відеозйомка?

Весільна відеозйомка – наскільки правильно і добре вона буде організована і проведена, рівно настільки ж вона буде згодом оцінена Вами, усіма друзями і близькими. Так що? потрібна професійна весільна відеозйомка або можна обійтися допомогою одного-любителя? Давайте не будемо поспішати з відповіддю і переконувати один одного в правильності своєї думки, а спробуємо оцінити переваги як професійної так і аматорської весільної відеозйомки.

Любительська відеозйомка. Ви просите друга, у якого є відеокамера або який має хоча б якесь уявлення про відеозйомку і зможе провести її. Тут відразу може виникнути більше питаннь по камері,  ніж зйомці,  хіба що у любителя пофессійна техніка.

Далі: ймовірність того, що якість весільної відеозйомки буде на висоті, що кадри будуть зроблені правильно без тремтіння рук, без різкого розвороту на 90 градусів дуже мала! Та й, навряд чи, Ваш друг зможе без зупинки знімати всю весільну церемонію від початку і до кінця, тобто зібраний матеріал може мати вельми фрагментарний характер.
Зате сміливо можна виділити такі переваги:
• Відсутність витрат;
• Максимальна правдивість і реалістичність весільної відеозйомки;
• У Вашому колі будуть присутні тільки «свої» і нікого з боку.

А ось, якщо вибираєте послуги професійного відеооператора, відразу ж записуєте певну суму в статтю витрат.

Крім того, протягом усього весільного дня поруч з Вами буде знаходитися незнайома людина. Ось, мабуть, і все, в чому можна дорікнути послугам професійної весільної зйомки. А тепер про «плюси»:
• Відмінна якість відзнятих відеоматеріалів;
• Грамотний і відповідальний підхід до весільної відеозйомки, професіонал не доторкнеться до алкогольних напоїв, оскільки він виконує свою роботу.
• Ролик з весільними церемоніями иай саме свято буде змонтована якісно і готово в точно обумовлений час.
• Спочатку обговоріть наявність всіляких ефектів у Вашому весільному відео.
Що Ви тепер можете сказати? Звичайно, може Ви і не надаєте такого великого значення і не хочете трати час на пошук професійного відеооператора з готовим портафоліо робіт і відкривати ще одну статтю витрат. Але весілля повинна пройти безпригод і спогади повинні бути закарбовані як у камені. Чи варто економити на події, яка відбувається один раз в житті, а відеоматеріал залишиться З Вами назавжди.

Професійна весільна відеозоймка Феоктістов Олег tel:097-945-73-81

Поділись сторінкою у :