Відеозйомка Калуш відеооператор на весілля.

Чому не варто економити на весільному відеооператорі

Деякі пари, які готуються до весілля, нерідко ставлять питання вибору весільного відеооператора на одне з останніх місць. Часто це виправдовується тим, що по суті, кожен із запрошених гостей зможе взяти відеокамеру в свої руки і відзняти свято???.

Можливо, просто натиснути на кнопку REC і відзняти цілий день весілля і буде йому під силу, проте відзняти історію вашого кохання стане справою не з легких. З таким завданням зможе впоратися тільки професійний весільний відеооператор.

Багато пар думають, що потрібно витрачати гроші або на фотографа, а на відеооператора варто заощадити, або ж навпаки. Насправді, так не варто робити.

Фотографи дають статистичну картинку, а відеооператори – картинку в динаміці, тому і враження від відео і фото – зовсім різні. Не потрібно думати, що відеооператор і фотограф поняття взаємозамінні. Вони повинні спільно доповнювати один одного, і тільки лише разом зможуть повністю і якісно відобразити всі найяскравіші моменти вашого весілля.

Важливість наявності на весіллі відеорператора -професіонала очевидна. При виборі поцікавтеся не тільки вартістю послуг, що надаються, але також попросіть сказати вам, якою апаратурою він користується. Адже відеокамера обов’язково повинна бути не аматорської, а професійною. Попросіть обраного вами кандидата показати портфоліо, якісь роботи з попередніх весіль. Так ви зможете правильно підібрати весільного оператора, який буде вам до смаку. Так вже влаштована пам’ять людини, що навіть найяскравіші емоції з часом поступово забуваються, і весілля, на жаль, не виняток. Не економте на відеооператорі і фотографі, оскільки це, по своїй суті, єдине, що залишиться вам на пам’ять від дня вашого весілля.

Переглянь наші відеоролики та замов відеооператора на весілля Феоктістов Олег  тел  097-945-73-81

Поділись сторінкою у :