Романтичний стиль весільної відеозйомки Cамбір, Турка

Тарас та Юлія

Як приємно ввечері біля каміна, подивитися гарне відео і знову зануритися в найкращі моменти свого життя. Зняті на відео кадри не хмурніють з негараздами і не старіють з роками. На них Ви завжди залишитеся молодими і закоханими, як тоді, в день Вашої весільної церемонії!

Сучасне весілля ніяк не обходиться без професійної відеозйомки, чи не так? Уважний відеооператор фіксує найяскравіші і значні події весілля, а потім створює справжній шедевр, головними героями якого є самі молодята, їхні гості та інші учасники торжества. Відеозйомка може проводитися в різних стилях. Наприклад, в живому стилі, в класичному, романтичному або в ретро-стилі.

Відеозйомка в романтичному стилі підкреслює почуття, емоції, деталі, що символізують безмежну любов і вірність. Наречений і наречена показані як романтичні герої, що знайшли одне одного. Особливістю даного стилю є уповільнені кадри і красива спокійна музика. Оригінальні заставки, присутність казкових героїв і чари на тлі мальовничих пейзажів ще більше підкреслюють емоційну напругу, пристрасть, переживання. А в підсумку нагородою коханим стає бенкет на весь світ в честь їхнього щасливого весілля.
Не сумнівайтеся в тому, що весільне відео, зняте в романтичному стилі, поверне Вас в той щасливий день народження Вашого сімейного щастя.

І маленький лайфак на весліьну церемонію

Як зробити коробку для грошей на весілля? Красиво прикрашена і зі смаком оформлена Коробка для грошей — цікавий акцент у весільному декорі. Гостям завжди приємніше дарувати гроші не просто кидаючи їх на стіл або складаючи на тарілку, а акуратно опускату у красиву копілку. Це вносить естетику в процес дарування. Ми покажемо вам , як зробити коробку для грошей на весілля своїми руками і здивувати гостей ще одним яскравим елементом.
Чудові коробочки для грошей своїми руками, Скринька на весілля, коробка або скарбничка для грошей — універсальний помічник молодят. У ньому зберігають і конверти з грошима, і вітальні листівки з днем ​​весілля, і інші подарунки. Виглядає це акуратно і мило. А подарунки молодятам в красиву скриньку опускати набагато приємніше, ніж просто дарувати.

Отже, зробити весільну коробку варто хоча б для того, щоб виявити повагу до гостей, порадувати їх красивим аксесуаром. Так концепція весілля виглядає гармонійніше. Відразу видно, що в підготовці продумувати кожен деталь. Ще одна перевага такого виробу — кришка надійно зберігає вміст. Можна не боятися, що гроші або листівки загубляться або випадуть. Ви отримуєте безмовного, але вірного сторожа своїх скарбів. І завершальний плюс цієї роботи — вибирайте будь-якій декор, проявивши свою фантазію і креативність оформіть у колір вашого весілля. Щоб зробити розкішну скарбницю на весілля, нам знадобляться наступні інструменти і матеріали:
Атласні стрічки.
Мереживо.
Клей-пістолет (гарячий клей).
Клей ПВА. Звичайний олівець.
Циркуль.
Лінійка.
Ножиці.
Канцелярський ніж.

Отже почнемо, Візьміть коробку від келихів або навіть взуття. За розмірами, обсягом і глибиною вони підходять найбільше. Жорсткий картон добре зберігає форму навантаження, і це безперечна перевага. Проведіть по стінці, намалювавши простим олівцем правильну дугу з двох протилежних сторін. Можете не полінуватися і попрацювати циркулем — тоді виріб вийде ідеальним. Плануйте висоту приблизно 7-8 см. Це — висота кришки. Вона вийде у вигляді арки. Виглядає витонченіше, ніж звичайні квадратні і плоскі кришки. Рівно відріжте зайві деталі бічних стінок по лінії намальованії олівцем. Щоб кришка слухняно зігнулася, на її внутрішній стороні тупим предметом (припустимо, лінійкою) зробіть 5-6 ліній заглиблень на рівній відстані один від одного. Це зробить картон більш піддатливим, майбутня кришка плавно зігнеться. Деталі кришки з’єднайте липким двостороннім скотчем. Зайві частини відріжте ножицями або канцелярським ножем. Тим же інструментом виконайте проріз в кришці. Вона повинна бути ширша за звичайний конверт на 1-2 см.

Процес надання кольору та приклеюваня прикрас — найцікавіший. Підшукайте цікаві речі елемнти длчя наклейки у вас дома: залишки тюлю, білих мережив (можна додати і кольорових для креативності), намистини, атласні стрічки, фатин. Обтягніть тканиною коробку і проклейте на згинах клеєм ПВА або закріпіть клеєм-пістолетом (він же — гарячий клей). Щоб кришка легко закривалася і відкривалася,і ці місця не зламлися , приклейте на згині внутрішньої сторони скотч — він зробить картон більш гнучким і міцним.

Ну як вам виріб? Зробіть 2-3 коробочки для грошей своїми руками, якщо весілля масштабне. Це ще один елемент який прикрасить і виділить ваше весілля, не забауваємо що і цей ритуал за звичай попадає у весільне відео, отже попрацюйте як слід над вашою скарбичкою!

Поділись сторінкою у :