Відеооператор у Дрогобичі, Трускавці
Феоктістов Олег tel:097-945-73-81

Постановочне весільне відео

Весілля – це дуже важливий день в житті молодят. У цей день вони створюють нову сім’ю і об’єднують свої долі. І не дивно те, що і нареченому, і нареченій, і всім присутнім на цьому святі любові і життя хочеться, щоб все найщасливіші і яскраві моменти дня збереглися в пам’яті ще на довгі-довгі роки. І яскравіше весільний день розкриє відеокліп або фільм. Але до його зйомки варто підійти з усією серйозністю і, можливо, трохи і з фантазією.

Репортажна зйомка зафіксує всі основні моменти весільної церемонії і банкету. І без неї ніяк не обійтися, адже про яку постановку може йти мова в РАГСі? Але між цим можна зняти і кілька постановочних сцен, які, безсумнівно, зададуть Вашому весільному відео нотку якоїсь новизни і оригінальності. Наприклад, домовиться про зйомку пари постановочних кадрів під час підготовки до викупу нареченої. І, безумовно, продумати, якою буде весільна відеозйомка на час прогулянки. До речі кажучи, при постановочної зйомці є можливість зробити такі кадри, які б ніколи не вийшло «зловити» в живу.

Важливу роль у створенні постановочного весільного відео грає сценарій. Складається він на основі плану весільного дня, щоб вирішити, які моменти будуть фіксуватися за допомогою репортажної зйомки, а які можна буде прикрасити невеликими постановками. При цьому зрозуміло враховуються всі побажання молодих – адже хтось любить “попозувати” на камеру, а хтось відразу на першій зустрічі з весільним відеооператором обумовлює виключно репортажну зйомку. Найбільш яскраве відео виходить при так званому “змішаному” типі зйомки, в якому переважає репортаж, а постановці відводиться невелика частина часу – як правило, на прогулянці молодих. Прогулянка – це, напевно, одна з найбільш ефективних частин весільного відео. Адже під час прогулянки можливості зйомки безмежні. А сюжети постановок, якими можна доповнити відео, обмежуються лише Вашою фантазією!

Постановочне відео не вимагає від молодят величезних витрат часу і титанічних зусиль. Навпаки, зйомки якихось невеликих сцен приносять масу позитивних емоцій, які дуже необхідні в такий важливий і відповідальний для молодят день, як весілля. Але якщо ви хочете обіграти більш серйозні постановочні сцени в своєму фільмі, виділіть для них окремий знімальний день – більш складні постановки знімаються або до, або після весілля. У весільний день для серйозної “гри в постановку” просто не вистачить часу. Також, знімаючи постановочне весільне відео, варто пам’ятати про те, що які б сценки ви не розігрували, яким б не був сюжет або ідея весільного відео і які б акторські навички від Вас не знадобились – завжди варто залишатися щирими і природними. Безпосередність – ось запорука успішного весільного відео, нехай навіть і з постановками.

Поділись сторінкою у :